Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO złożyła w Sejmie projekt dotyczący tzw. mowy nienawiści

Utworzony przez Gość, 27 listopada 2012 r. o 20:09
ji125 napisał:
PO najpier niech rozliczy z tej mówki swoich idiotów typu Niesiołowski,Sikorski,Olszewski,Nowak,Tusk,Grupiński,Pitera,Lis,Olejnik,Miecugow,Zakowski i inni a dopiero potem niech się bierze za ustawę jesli naprawdę tak bardzo chcew co wcale nie wierzę bo to tylko propaganda tuskolandii.
Zapomniałeś o Lateksowj Pale vel Świński Ryj z Biłgoraja, ogromny wstyd dla naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIECZNIE napisał:
KOCHAC PO, TUSKA,GEJÓW,ŻYDÓW .
KONIECZNIE,ale po swojemu...nawet gdy ta miłość... czkawką się odbija...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam wszystkie wpisy i załamałam ręce. Te wpisy mają wydźwięk nazistowski, antysemicki, rasistowski. Jak najszybciej powinni przyjąć tą uchwałę. Ja nie mogę pojąć dlaczego tylu z was tak mocno nienawidzi, dlaczego tylu obraża bezzasadnie? Dlatego, że jesteście bezkarni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwyczajna Polka napisał:
Przeczytałam wszystkie wpisy i załamałam ręce. Te wpisy mają wydźwięk nazistowski, antysemicki, rasistowski. Jak najszybciej powinni przyjąć tą uchwałę. Ja nie mogę pojąć dlaczego tylu z was tak mocno nienawidzi, dlaczego tylu obraża bezzasadnie? Dlatego, że jesteście bezkarni?
Nie masz co się obrażać ZWYCZAJNA POLKO ??? To jest POkłosie tego co jeden znany żyd bluzgał do POLSKIEGO NARODU z ambony POLSKIEGO sejmu o DOŻYNANIU WATAH. ech A ich ciągle przybywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwyczajna Polka napisał:
Przeczytałam wszystkie wpisy i załamałam ręce. Te wpisy mają wydźwięk nazistowski, antysemicki, rasistowski. Jak najszybciej powinni przyjąć tą uchwałę. Ja nie mogę pojąć dlaczego tylu z was tak mocno nienawidzi, dlaczego tylu obraża bezzasadnie? Dlatego, że jesteście bezkarni?
Napisz najpierw do mamy,potem do tuska,palikota,niesiołowskiego,rozenka,sikorki i wielu,wielu innych BEZKARNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwyczajna Polka napisał:
Przeczytałam wszystkie wpisy i załamałam ręce. Te wpisy mają wydźwięk nazistowski, antysemicki, rasistowski. Jak najszybciej powinni przyjąć tą uchwałę. Ja nie mogę pojąć dlaczego tylu z was tak mocno nienawidzi, dlaczego tylu obraża bezzasadnie? Dlatego, że jesteście bezkarni?
W pierwszej kolejności należy usunąć z POlityki tych wszystkich bandytów którzy tą spiralę nienawiści nakręcają i nadal POdsycają,wtedy w tym kraju jest szansa na normalnośc.ech. A oni całe zło w kibolach widzą , czerwoni bandyci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy zapominać o wrogo do POLSKI i POLAKÓW nastawionych mediach,które to robią tą najgorszą robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąski napisał:
W pierwszej kolejności należy usunąć z POlityki tych wszystkich bandytów którzy tą spiralę nienawiści nakręcają i nadal POdsycają,wtedy w tym kraju jest szansa na normalnośc.ech. A oni całe zło w kibolach widzą , czerwoni bandyci.
Absolutnie zgadzam się z twoją opinią i idąc dalej należy objąć obowiązkowymi badaniami genetycznymi wszystkich naszych posłów,tak jak na Węgrzech i w ten sposób odsunąć żydów od władzy w POLSCE a pozwolić rządzić POLAKOM z krwi i kości,a wtedy będziemy w domu.W POLSKIM DOMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLAK napisał:
Absolutnie zgadzam się z twoją opinią i idąc dalej należy objąć obowiązkowymi badaniami genetycznymi wszystkich naszych posłów,tak jak na Węgrzech i w ten sposób odsunąć żydów od władzy w POLSCE a pozwolić rządzić POLAKOM z krwi i kości,a wtedy będziemy w domu.W POLSKIM DOMU.
W 100 procentach się z TOBĄ zgadzamy. CAŁA POLSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąski napisał:
W pierwszej kolejności należy usunąć z POlityki tych wszystkich bandytów którzy tą spiralę nienawiści nakręcają i nadal POdsycają,wtedy w tym kraju jest szansa na normalnośc.ech. A oni całe zło w kibolach widzą , czerwoni bandyci.
STOP dla WARCHOŁÓW w polskiej polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...